ספר על מיינדפולנס בעברית


לחץ להגדלה. ניתן לרכוש את הספר באתר ההוצאה.

כריכת הספר

עדכון 2/4/2018: הספר הגיע לחנויות. אפשר לרכוש גם ישירות מהוצאת פרדס – המחיר כולל משלוח. עוד, במחיר מוזל במרכז גוף נפש רמת השרון, בבית הסנגהה, במרכז למיינדפולנס בתל אביב, ובמכון מודע למיינדפולנס מדע וחברה.


עדכון 13/3/2018: את הספר אפשר לרכוש ישירות מהוצאת פרדס, ובמספר מרכזים ברחבי הארץ (כרגע מרכז גוף נפש ברמת השרון, בהמשך בית הסנגהה ומכון מודע בהרצליה). ניתן גם לתאם איתי בימי שלישי אחה"צ באוניברסיטת חיפה. בקרוב יגיע גם לחנויות.


עדכון 29.7:
* היעד הושג! 268 איש כבר הזמינו את הספר. עדיין אפשר להזמינו עד 4 באוגוסט 2017.
* עדכון נוסף עם וידאו למתגוררים בחו"ל שרוצים להזמין את הספר ולתמוך בהוצאתו.


החיבור בין תרגול מיינדפולנס לפסיכולוגיה ומדעי המוח מלווה אותי הרבה זמן והוא חלק מרכזי במה שאני מלמד. הספר החדש מציג את החיבור הזה גם מהזוית התיאורית וגם מהזוית המעשית.

הוא ייצא בקרוב בהוצאת פרדס בשם "מיינדפולנס: שינוי נפשי באמצעות אימון מוחי".

אני מגייס עכשיו כסף כדי לתמוך בהוצאה שלו לאור. הקמתי עמוד הדסטארט בשביל זה, ואתם יכולים להזמין את הספר במחיר מוזל שם, או לתמוך בדרכים אחרות ולקבל דברים נוספים.

למי שלא מכיר את הדסטארט כדאי להכנס בכל מקרה, כי זה אתר עם רעיון יפה שמאפשר לחבר בין הרבה אנשים שרוצים לחבור למען מטרה. הסכומים הקטנים מצטרפים ומאפשרים למשהו גדול לקרות. במקרה שלי, אני משלם חלק מעלויות ההוצאה לאור, והתמיכה שלכם הולכת לזה, וגם מבטיחה לכם עותקים מוזלים, בדואר, לפני כולם.

מאוד מוקיר תודה לעשרות שכבר הצטרפו לפרוייקט ותמכו!

הנה הלינק שוב: https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=21481

והנה הוידאו שצילמתי לכבוד זה.
נשלח ב בלוג ווידאו, כללי עם התגית: , ,