הספר "מיינדפולנס" הודעה ראשונה לקראת פרסום

אני מתכנן לכתוב מתישהו ספר על עצמאות, שבו אני אספר על החדווה של לעשות דברים באופן עצמאי, במיוחד הדברים שמאתגרים. אחד מהדברים שעשיתי אבל לא לגמרי לבד זה לכתוב ספר אחר בינתיים, ספר על מיינדפולנס.

הספר עומד לצאת לאור בהוצאה הנהדרת "פרדס" ואני מאוד גאה ושמח שהוא בידיים המקצועיות שלהם.

הוציאו עלי חוזה!

אני חושב על עצמאות, כי המסע הזה של כתיבת ספר נפגש לא רק באתגרים של כתיבה, שהיא, בסופו של דבר, עניין שעליך לעשות בעצמך, אלא גם עם אתגרי ההפקה – חוזים, חישובים, עריכה, גרפיקה, וכולי.

זה לא עניין זול, והחלטתי ללוות את התהליך בגיוס המונים באתר "הדסטארט". אני אפרסם את הקמפיין בקרוב, ותהיה לכם הזדמנות לשמור לעצמכם עותק של הספר במחיר הרבה יותר זול ממה שהוא יעלה בחנויות אחר-כך. אז שמרו על עירנות.

בינתיים אני מספר לכם על זה, ומראה לכם את הוידאו שצילמתי. צילמתי היום בבוקר, בעצמי, הוספתי קצת אפקטים נחמדים בתוכנת עריכה. וזהו. לעשות דברים בעצמך זה כיף. נכון שסטודיו מקצועי היה עושה את זה יפה יותר ומלוטש, אבל אז לא היתה בזה החדווה של היצירה העצמאית.

זה מזכיר לי שיש כל מני מנכ"לים ובעלי אמצעים ש"כותבים" ספרים על ידי זה שהם שוכרים מישהו שיכתוב בשבילם את הרעיונות החצי-אפויים שלהם. שמעתי שיש כאלה שעושים ככה דוקטורט – ובתור אחד שהזיע הרבה על כתיבת מפלצת הדוקטורט, זה באמת קצת מזעזע אותי. איזה עולם משונה. כמו שאמר לי סטיבן פולדר לפני כמה ימים, כשדיברנו על בית האבן שהוא בנה במה ידיו – אנחנו שוכחים שבזמן הבניה, הבונה הוא זה שנבנה, לא רק הבית. אם מישהו אחר בונה בשבילך, ממה תיבנה?

ד"ר אסף פדרמן הקים ומנהל את האתר הזה. מלמד דהרמה, מיינדפולנס, מדיטציה. מצייר, מתרגם וכותב. מטפל בקליניקה פרטית. אוהב את החיים באופן כללי.

נשלח ב בלוג ווידאו, כללי עם התגית: , , , ,