מאי 2019: כנס, סדנה, תוכניות לימוד, מאמר והודעות נוספות

פוסט עדכונים לחודש הקרוב

תוכניות לימוד שנתיות במכון מודע: ההרשמה החלה

הקמתי שתי תוכניות לימוד שנתיות במכון מודע, והן רצות כבר שנה שביעית ורביעית! אני מזמין אתכם לשקול להרשם, אם אתן עונים על תנאי הקבלה.

התכנית להעמקה במיינדפולנס: תרגול פסיכולוגיה ומדע. מיועדת למי שיש לו נסיון מסויים בתרגול מיינדפולנס. מפגשים שבועיים עם מיטב המורים, ריטריטים, הרצאות מדעיות ועוד.

הכשרת מורי מיינדפולנס בגישת MBSR. מיועדת לבעלי נסיון רב במיינדפולנס, תרגול יומיומי של שנתיים לפחות, וריטריטים ארוכים בשתיקה.

דיאגרמת מסלולי הכשרה

מסלולי ההכשרה במכון מודע. לחץ להגדלה


כנס על מיינדפולנס בירושלים

הכנס יתקיים באנגלית, ועוסק ב"מבט על" על מיינדפולנס. ישתתפו בו חוקרים מובילים של מדיטציה ובודהיזם (היסטוריה, פילוסופיה, מדע מוח). גם אני אתן הרצאה קצרה.

הזמנה לכנס

ללחוץ להגדלת הקובץ הגרפי של פרסום הכנס


שמרו את התאריך

יום תרגול לבוגרי קורסי אימון מוחי במיינדפולנס בגישת MBSR

12.7.2019 (בין השעות 9:30 ו 16:00, בהרצליה)

להבעת עניין מלאו את הטופס >>

יום תרגול הוא הזדמנות לשבת במדיטציה מונחית, ברצף, להזכר במה שלמדנו בקורס, בסביבה תומכת, שקטה, ומכילה. את היום תנחה אנה גוטקובסקי (MA) מורה בכירה למיינדפולנס, ומטפלת בתנועה.


סדנת חקירה

הסדנה מיועדת למורי MBSR ומנחי מדיטציית תובנה בעמותת תובנה בלבד. לינק להרשמה נשלח ישירות בקבוצות הרלוונטיות ואינו מפורסם כאן. אם את או אתה בעלי הכשרה מתאימה, מלמדים מיינדפולנס באופן מקצועי, ולא קשורים למכון מודע – מוזמנים לפנות ללירז מני ולבקש להצטרף.

054-6222951 |  liraz.many@post.idc.ac.il

יום א', 5/5/2019 בין השעות 9:00-17:00
בהרצליה

תיאור הסדנה:

תהליך החקירה הוא אולי התהליך המרכזי ביותר בהנחייה של מיינדפולנס. מורים למיינדפולנס משתמשים בו באופן פורמלי ולא פורמלי על מנת לקדם ולהעמיק את ההבנה העולה מתוך התרגול. הסדנה תספק הזדמנות לפתח הבנה, בטחון ומיומנות בשימוש בכלי הזה בעבודה הקבוצתית, בהוראה של קורסים שבועיים דוגמת "הפחתת מתחים באמצעות מיינדפולנס" (MBSR) ו"בתוכנית לטיפול קוגניטיבי באמצעות מיינדפולנס" (MBCT)

למי הסדנה מיועדת?

הסדנה מתאימה במיוחד למורים של תוכניות MBSR ו MBCT שהתחילו ללמד ורוצים להמשיך ולפתח את המיומנות של חקירה בעבודה עם הקבוצות שלהם.


ציור ורישום

מתוך הפוסט הארכני "להתבונן זה לבחור"

ד"ר אסף פדרמן הקים ומנהל את האתר הזה. מלמד דהרמה, מיינדפולנס, מדיטציה. מצייר, מתרגם וכותב. מטפל בקליניקה פרטית. אוהב את החיים באופן כללי.

נשלח ב ארועים וקורסים שהסתיימו עם התגית: , ,