טיפול ומיינדפולנס

~~ הקליניקה שלי סגורה עכשיו עד להודעה חדשה. שמרו על קשר ואעדכן אם יהיה שינוי ~~

טיפול התנהגותי קוגניטיבי (CBT) עוזר לשנות דפוסים מזיקים שרכשנו עם השנים, ושמפריעים לנו לתפקד ולהנות מהחיים שניתנו לנו. הדרך לשינוי מתרחשת בשני מישורים: שינוי דפוסי הפעולה וההתנהגות שלנו, ושינוי צורות חשיבה לא מיטיבות. השילוב בין טיפול כזה למיינדפולנס הוא מועיל מאוד, ועשוי להגביר את יעילות המפגשים, העומק, וההצלחה בטיפול.

ההכשרה שלי כוללת גם גישות טיפוליות נוספות עם דגש עם טיפול מבוסס רגש וגוף, טיפול בטראומה, התקשרות, ולמידה שמבוססת על הפסיכולוגיה הבודהיסטית.

התהליך הוא גם תהליך לימודי במסגרנו אנחנו מוצאים את הדרכים המתאימות ביותר בשבילך מתוך שלל הגישות שלמדתי במשך השנים.

להתייעצות אפשר ליצור קשר בעמוד הזה, או בטלפון 054-2257982

על עצמי:

בשנת 2009  סיימתי את לימודי הדוקטורט בפסיכולוגיה. המומחיות שלי היא אימון תשומת הלב במיינדפולנס, או מודעות קשובה, והרצאתי בנושא באוניברסיטת חיפה ובמכון מודע בו הייתי שותף, בבית ספר ברוך איב'צר לפסיכולוגיה, הבינתחומי הרצליה. קודם לכן, עבדתי בתור יועץ תעסוקתי באוניברסיטת ווריק (Warwick) בזמן שהתגוררתי תקופה ארוכה באנגליה. הלימודים הקודמים שלי כללו התמחות בפילוסופיה ובודהיזם, ופרסמתי על כך ספרים ומאמרים. אני פוגש אנשים לייעוץ למידה וטיפול בחיפה משנת 2012. אני נשוי באושר, יש לי שני ילדים נהדרים, ואני מלמד דהרמה ומדיטציה בעמותת תובנה ובמקומות אחרים. כרגע (2021) בשבתון.

2 comments on “טיפול ומיינדפולנס
  1. יונה אמיתי הגיב:

    נשמע מאוד מעניין, אצור קשר

  2. ורה דוביצקי הגיב:

    מעניין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*